15/09/2017 ДЕНЬ ІНТЕГРАЦІЇ «ЗДОРОВА ДИТИНА – ЗДОРОВА НАЦІЯ»
ДЕНЬ ІНТЕГРАЦІЇ «ЗДОРОВА ДИТИНА – ЗДОРОВА НАЦІЯ»

«Здоров’я – це нічого, але все без здоров’я – ніщо». Такий афоризм дійшов до нас ще з давніх часів. Він не потребує коментарів.
В цей осінній, сонячний, радісний день всі уроки в Київській гімназії східних мов №1 були пронизані спортивною стрічкою.
Гімназійна родина – спортивна родина! Так було, є та буде завжди! 
Доказом цього вислову стали заходи, які були проведені в рамках спортивного свята: 
Парад «Спортивна гордість гімназії», китайська зарядка, загально-гімназійний флешмоб, конкурс малюнків на асфальті серед учнів 2-3 класів, спортивні змагання «Козацькі забави» для учнів 4 класів, майстер-клас з чирлідингу, футбольний турнір між командою старшокласників та командою вчителів, батьків, депутатів Петропавлівсько-Борщагівської селищної ради. 
Гімназійну громаду спортивно-танцювальними подарунками привітали: Київський міський осередок «УШУ», танцювальний колектив КГСМ №1 «Барви Сходу». Гравці футбольної команди Петропавлівсько-Борщагівської селищної ради подарували юним футболістам гімназії командний комплект спортивної форми. 
Так тримати, гімназіє! Щасти тобі в житті та на спортивній арені! Перемог, здоров`я та нових звершень!Создан 03 фев 2018МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
formula.kr.ua